En evaluacion Concesión de servicios

CONTRACTE RELATIU A LA PRESTACIÓ EN RÈGIM DE CONCESSIÓ DE LA GESTIÓ I EXPLOTACIÓ DEL BAR I LA NETEJA DE LES INSTAL·LACIONS DE LA LLAR DEL PENSIONISTA DE GUARDIOLA DE BERGUEDÀ

Expediente: 576/2026

És objecte d’aquesta licitació la concessió de serveis per la gestió i explotació del servei de bar de la llar del pensionista i el servei de neteja de lavabos i espais de reunions i activitats, segons les indicacions que siguin efectuades per l’Ajuntament.

10.800
Presupuesto base
10.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Guardiola de Berguedà, Barcelona (Cataluña)
Publicación
16 jul 2026, 09:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jul 2026
Anuncio de Pliegos 16 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Guardiola de Berguedà

En evaluacion 242/2026

Execució de les obres corresponents al ““PROJECTE D’IL.LUMINACIÓ DEL CAMP DE FUTBOL DE GUARDIOLA DE BERGUEDÀ COL.LOCACIÓ DE NOUS BÀCULS I PUNTS DE LLUM”, redactat per l’Arquitecte Ramon Subirana i Jové. El projecte contempla la realització de les obres per dur a terme la il·luminació del camp de futbol de Guardiola de Berguedà, la col·locació de nous bàculs i punts de llum per insuficiència de la instal·lació existent que té una mitjana de 30 lux. Em concret es preveu la substitució del sistema d’enllumenat actual format per 6 pals de fusta que sustenten els focus que il·luminen la zona de joc del camp de futbol de Guardiola de Berguedà per 2 columnes de 15m d’alçada amb un nou sistema d’enllumenat LED, a cada banda del camp.

67.821 €

En evaluacion 576/2026

És objecte d’aquesta licitació la concessió de serveis per la gestió i explotació del servei de bar de la llar del pensionista i el servei de neteja de lavabos i espais de reunions i activitats, segons les indicacions que siguin efectuades per l’Ajuntament.

10.800 €

Adjudicada 577/2024

L’objecte del contracte és la realització de les obres per la sectorització de la xarxa d’aigua potable de Guardiola de Berguedà.

51.613 €

En evaluacion 242/2026

OBRES D’IL·LUMINACIÓ DEL CAMP DE FUTBOL DE GUARDIOLA DE BERGUEDÀ

67.821 €

Adjudicada 577/2024

LICITACIÓ OBRES SECTORITZACIÓ XARXA AIGUA GUARDIOLA DE BERGUEDÀ SIMPLIFICAT ABREUJAT

51.613 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €