Abierta 16 sep 2026 (15d 8h) Servicios

Contracte privat d’una assegurança multirisc per danys materials per la cobertura de les col·leccions del patrimoni històric-artístic del Consorci de les Drassanes Reials i Museu Marítim de Barcelona i de les exposicions temporals que s’hi realitzin

Expediente: 2026/0028621

Contrato de servicios publicado por Consorci de les Drassanes Reials i Museu Maritim de Barcelona en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 66510000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

13.000
Presupuesto base
54.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
66510000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 14:03
Fecha límite
16 sep 2026, 14:00 (15d 8h)
Duración
1 año

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (66 en Barcelona)

Abierta 2026/0011480

Contractació de tres pòlisses d’assegurances, per part de la Diputació de Barcelona com a prenedora, per donar cobertura a diferents àrees de risc, dividit en 3 lots

298.628 €

Abierta CONTR/2026/0000000443

Pólizas de responsabilidad civil y patrimonial del grupo FGC: póliza de seguro de responsabilidad civil general del grupo FGC, póliza de responsabilidad civil como organizador de actividades físico deportivas al aire libre (ref. PO100/26)

1.200.000 €

Abierta 15013883

Custodia y gestión del archivo documental externo de Transports Metropolitans de Barcelona.

123.304 €

Abierta 16136740

Assegurança de Responsabilitat Civil General i Assegurança Obligatòria de Viatgers

4.937.992 €

Abierta 16136780

Servei d’Assegurances de danys materials del patrimoni

10.156.766 €

Adjudicada CE/2026/015

servei d’assegurança (pòlissa d’assegurança) que cobreixi la responsabilitat civil de l’assegurat derivada de la realització d’un estudi d’investigació clínica d’intervenció no farmacològica titulat “Physical activity as an instrumental variable to unravel immunological, proteomic and metabolic signatures related to vascular health (PA-HEARTMAP)”

7.276 €

Adjudicada CE/2026/022

Servei de Assegurança de responsabilitat civil professional del Laboratori Antidopatge de Catalunya

18.000 €

Adjudicada CE/2026/021

Servei d'Assegurança de Responsabilitat Civil Professional per a la Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques (HMRIB)

33.000 €

Formalizada 16130194

Servei de passarel·la de pagament amb targeta bancària pels Sistemes de Venda automàtica de Xarxa de Metro

72.000 €

Adjudicada X2026003198

Contractació de la pòlissa d’assegurança de defensa jurídica i reclamació de danys (Lot 4) de l’Ajuntament de Palafolls, basat en l'Acord marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.01) de l'Associació Catalana de Municipis.

2.353 €

Más licitaciones de Consorci de les Drassanes Reials i Museu Maritim de Barcelona