Abierta Sin plazo publicado Servicios

Contracte privat de serveis per a l’organització, producció, gestió i execució de l’esdeveniment lúdic “Survival Zombie 2026”, de Sant Andreu de la Barca

Expediente: B1392026000006

L’objecte del contracte és la prestació del servei d’organització, producció, gestió i execució de l’esdeveniment lúdic “Survival Zombie 2026”, a desenvolupar al municipi de Sant Andreu de la Barca durant la nit del 31 d’octubre a l’1 de novembre de 2026. L’activitat es configura com un espectacle lúdic immersiu, nocturn i itinerant, en format de gimcana urbana teatralitzada, en què les persones participants segueixen una trama narrativa, superen proves i interactuen amb actors i actrius caracteritzats en diversos espais del nucli urbà. L’execució de l’objecte del contracte s’adequarà al que consta en el plec de prescripcions tècniques (PPT).

27.702
Presupuesto base
27.702
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sant Andreu de la Barca, Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 15:46
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Andreu de la Barca

Abierta B1392026000006

L’objecte del contracte és la prestació del servei d’organització, producció, gestió i execució de l’esdeveniment lúdic “Survival Zombie 2026”, a desenvolupar al municipi de Sant Andreu de la Barca durant la nit del 31 d’octubre a l’1 de novembre de 2026. L’activitat es configura com un espectacle lúdic immersiu, nocturn i itinerant, en format de gimcana urbana teatralitzada, en què les persones participants segueixen una trama narrativa, superen proves i interactuen amb actors i actrius caracteritzats en diversos espais del nucli urbà. L’execució de l’objecte del contracte s’adequarà al que consta en el plec de prescripcions tècniques (PPT).

12.000 €

Abierta B1392026000004

Contracte privat de serveis per a la l’adaptació i exhibició de espectacle de Nadal ‘La Fanalera’ en el marc de la programació municipal de Sant Andreu de la Barca

199.727 €

Abierta B1392026000004

L’objecte del present contracte és el desenvolupament de l’adaptació artística d’un espectacle de caràcter musical existent, a realitzar en el marc de la programació cultural nadalenca del municipi, i que podrà incorporar, reinterpretar, actualitzar o transformar els elements escènics, musicals i dramatúrgics originals, així com introduir nous continguts creatius, tot respectant els drets d’explotació de l’obra original, titularitat de l’Ajuntament. Aquest espectacle pren com a base l’obra “La Fanalera”, produïda per Alea Teatre, SL, de la qual l’Ajuntament n’ostenta els drets d’explotació en virtut del contracte de serveis de creació i exhibició d’un espectacle de Nadal de gran format, tramitat amb el núm. d’expedient B1392025000005. L’actuació inclourà també la representació de la tradició local d’encesa de fanals per guiar Ses Majestats els Reis d’Orient la nit del 5 de gener. Així mateix, els personatges protagonistes de l’espectacle també participaran en els actes vinculats a l’arribada de Ses Majestats els Reis d’Orient i la cavalcada de Reis. Les característiques d’aquest contracte són les que s’especifiquen al plec de prescripcions tècniques (PPT).

47.554 €

Formalizada B1392026000003

Contractació d’un concert de la cantant Chenoa, el dia 4 de setembre de 2026

35.000 €

Formalizada B1392026000003

L’objecte del contracte de referència el constitueix la prestació dels serveisper a la realització d’un concert de la cantant Chenoa, el dia 4 de setembre de 2026, a les 23 hores a l’escenari central, ubicat a l’esplanada del mercat setmanal de Sant Andreu de la Barca, emmarcat dintre de la programació de la Festa Major de 2026. Les característiques tècniques de l'espectacle són les que es detallen al plec de prescripcions tècniques que regeix aquest contracte.

35.000 €

En la misma provincia (Barcelona)