Formalizada Servicios

Contracte privat de serveis artístics de l’actuació musical del grup OBK, dins dels actes programats de les Nits Daurades 2025

Expediente: 10017/2025

Consisteix en l’actuació musical del grup OBK, la qual es realitzarà el dia 12 d’agost de 2025, a les 22 hores, a la plaça de les Comunitats Autònomes, dins dels actes programats de les Nits Daurades 2025.

31.100
Presupuesto base
31.100
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 ago 2025, 16:38

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 ago 2025
Anuncio de Pliegos 4 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jul 2025
Anuncio de Formalización 4 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)