Adjudicada Administrativo especial

Contracte Privat d'arrendament dels espais i serveis associats amb la Fira internacional de Barcelona per la participació de la Diputació de Lleida al Gastronòmic Fòrum de Barcelona (Exp. 2025/989-340)

Expediente: 2025/28-340

Arrendament dels espais i serveis amb la Fira internacional de Barcelona per la participació de la Diputació de Lleida al Gastronòmic Fòrum de Barcelona (Exp. 2025/989-340)

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Otro procedimiento
Publicación
24 oct 2025, 12:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 oct 2025
Anuncio de Pliegos 24 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 oct 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:16

Más licitaciones de Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida

En evaluacion 2026/57-326

Servei de manteniment, actualització i millora del Sistema d'Informació Socioeconòmica Local (OBSERVATORI 231) de la demarcació de Lleida

91.588 €

En evaluacion 2026/57-326

Servei de manteniment, actualització i millora del Sistema d'Informació Socioeconòmica Local (OBSERVATORI 231) de la demarcació de Lleida. Concretament, el manteniment, l'actualització i la millora del software, les bases de dades, els indicadors i els informes de l’Obsevatori 231 que inclouen informació socioeconòmica local, de tots els municipis de les comarques de Lleida

45.794 €

Formalizada 2025/28-340

Arrendament dels espais i serveis amb la Fira internacional de Barcelona per la participació de la Diputació de Lleida al Gastronòmic Fòrum de Barcelona (Exp. 2025/989-340)

8.936 €

Formalizada 2025/101-362

arrendament d’espais i serveiscomplementaris amb la Fundació Fira de Lleida per als següents certàmens firals: - SANT MIQUEL GASTRONÒMIC del dia 27 al 29 de setembre de 2025 - AGROBIOTECH, del dia 25 al 27 de novembre de 2025. - MUNICIPALIA, del dia 21 al 23 d´octubre de 2025

67.797 €

Formalizada 2025/121-446

Prestació dels serveis de consultoria i assessorament al Patronat de Promoció Econòmica de la Diputació de Lleida (en endavant, Promoció Econòmica) i als ens locals que Promoció Econòmica determini, per a l’obtenció de finançament provinent dels Fons Europeus inclosos en el Pla de Recuperació i Resiliència (Next Generation EU) o d’altres fons i programes europeus, que estiguin alineades amb el Projecte Estratègic per a la Transformació Econòmica de les Terres de Lleida, Pirineu i Aran (2020-2027), els objectius de la Agencia Compartida 2035 o en el marc de qualsevol altre àmbit o prioritat estratègica que Promoció Econòmica consideri adient.

128.697 €