Formalizada Suministros

Contracte per lots per al subministrament, implantació pilot i avaluació de dispositius tecnològics per a la promoció de l'autonomia personal i el suport a les cures en l'entorn residencial, en el marc del projecte SISCU, finançat pels fons Next Generation EU.

Expediente: 71_2026

Contrato de suministros formalizado por Fundació TicSalut i Social. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 33100000. Se recibió 1 oferta.

166.716
Presupuesto base
166.716
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33100000
Publicación
21 may 2026, 14:04
Fecha límite
5 jun 2026, 17:00
Duración
4 meses
Lote
1

Organismo contratante

Fundació TicSalut i Social

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Fundació TicSalut i Social

Abierta FTS-2026-70

Contractació dels serveis per al disseny, desenvolupament i validació, en format de prova de concepte, d'un assistent virtual en l'àmbit de la salut i el benestar, orientat a la ciutadania, basat en Intel·ligència Artificial Generativa.

52.066 €

Abierta FTS-2026-70

68_2026 Contracte d’un assistent virtual en l’àmbit de la salut orientat a la ciutadania basat en Intel·ligència Artificial Generativa.

52.066 €

Abierta 96_2026

Contracte per al desenvolupament i implementació de sistemes de monitoratge intel·ligent del benestar a les residencies en el marc del projecte SISCU, dins del pla de recuperació, transformació i resiliència, finançat pels fons Next Generation EU (FTS-2026-67)

50.000 €

En evaluacion 96_2026

Contractació dels serveis de subministrament, instal·lació, formació, implementació pilot i avaluació de solucions tecnològiques innovadores basades en un sistema de monitoratge intel·ligent del benestar a les residències. Desplegament d'una infraestructura de sensors no intrusius per a la detecció automàtica de caigudes, monitoratge de constants vitals (sense contacte) i anàlisi de patrons de comportament, permetent una intervenció preventiva precoç, reduint el risc de complicacions greus i millorant l'autonomia i seguretat del resident sense afectar la seva privacitat.

50.000 €

En evaluacion 103_2026

Servei d'auditoria financera de comptes anuals i d'auditoria de compliment de la Fundació Ticsalut i Social. (FTS-2027-1)

31.396 €