En evaluacion Servicios

Contracte per lots per al desenvolupament plataforma de recomanacions personalitzades per l'atenció centrada en la persona (ACP) i sistema de millora tècnica de residències en el marc del projecte SISCU, dins del pla de recuperació, transformació i resiliència, finançat pels fons Next Generation EU (FTS-2026-60)

Expediente: 82_2026

Contracte per lots per al desenvolupament plataforma de recomanacions personalitzades per l'atenció centrada en la persona (ACP) i sistema de millora tècnica de residències en el marc del projecte SISCU, dins del pla de recuperació, transformació i resiliència, finançat pels fons Next Generation EU.

162.744
Presupuesto base
89.128
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jun 2026, 16:12

Organismo contratante

Fundació TicSalut i Social

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2026
Anuncio de Pliegos 23 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Fundació TicSalut i Social

Abierta FTS-2026-70

Contractació dels serveis per al disseny, desenvolupament i validació, en format de prova de concepte, d'un assistent virtual en l'àmbit de la salut i el benestar, orientat a la ciutadania, basat en Intel·ligència Artificial Generativa.

52.066 €

Abierta FTS-2026-70

68_2026 Contracte d’un assistent virtual en l’àmbit de la salut orientat a la ciutadania basat en Intel·ligència Artificial Generativa.

52.066 €

Abierta 96_2026

Contracte per al desenvolupament i implementació de sistemes de monitoratge intel·ligent del benestar a les residencies en el marc del projecte SISCU, dins del pla de recuperació, transformació i resiliència, finançat pels fons Next Generation EU (FTS-2026-67)

50.000 €

En evaluacion 96_2026

Contractació dels serveis de subministrament, instal·lació, formació, implementació pilot i avaluació de solucions tecnològiques innovadores basades en un sistema de monitoratge intel·ligent del benestar a les residències. Desplegament d'una infraestructura de sensors no intrusius per a la detecció automàtica de caigudes, monitoratge de constants vitals (sense contacte) i anàlisi de patrons de comportament, permetent una intervenció preventiva precoç, reduint el risc de complicacions greus i millorant l'autonomia i seguretat del resident sense afectar la seva privacitat.

50.000 €

En evaluacion 103_2026

Servei d'auditoria financera de comptes anuals i d'auditoria de compliment de la Fundació Ticsalut i Social. (FTS-2027-1)

31.396 €

En la misma provincia (Barcelona)