Contracte per l'execució de les obres incloses en els projectes d'actuacions de mitigació i adpatació al canvi climàtic al CEIP Mare de Déu de la Roca i CEIP Joan Miró

Expediente: 17881/2024

Aquest contracte té per objecte l'execució de les obres de mitigació i adaptació al canvi climàtic al CEIP Joan Miró i el CEIP Mare de Déu de la Roca.

295.836
Presupuesto base
147.440
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
31 jul 2025, 09:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 jul 2025
Anuncio de Pliegos 31 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Mont-roig del Camp

En la misma provincia (Tarragona)