Contracte per l’execució de les obres del projecte constructiu de l’obra civil per la digitalització del servei d’abastament als nuclis de Mont-roig del Camp i la urbanització Club Mont-roig, al terme municipal de Mont-roig del Camp

Expediente: 15079/2024

Constitueix l'objecte del contracte l'execució de les obres incloses al \Projecte constructiu de l'obra civil per la digitalització del servei d'abastament als nuclis de Mont-roig i urbanització Club Mont-roig, al terme municipal de Mont-roig del Camp.

129.726
Presupuesto base
84.189
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 may 2025, 13:24

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2025
Anuncio de Pliegos 20 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Mont-roig del Camp

En la misma provincia (Tarragona)