Contracte per l’execució de les obres de la nova captació Pou Peiró 2 i de les obres de rehabilitació del pou Roques 2 a partir de l’execució d’una perforació per rotopercussió, al municipi de Mont-roig del Camp

Expediente: 16741/2024

Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres incloses al “Projecte executiu de les obres de rehabilitació del Pou Roques 2 a partir de l’execució d’una perforació per rotopercussió al municipi de Mont-roig del Camp” i al “Projecte executiu de les obres de la nova captació, Pou Peiró 2, al municipi de Mont-roig del Camp”, redactats i signats per l’Enginyer Industrial Agustí Pujol *****

77.676
Presupuesto base
39.230
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 ago 2025, 14:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 ago 2025
Anuncio de Pliegos 29 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Mont-roig del Camp

En la misma provincia (Tarragona)