Adjudicada Suministros

Contracte per l’adquisició d’ordinadors portàtils i el seu equipament per millores en la inspecció i control dels residus per al departament d’Inspecció i Control i l’Observatori de Residus i perspectiva de Gènere de l’Agència de Residus de Catalunya, el marc del Pla de recuperació, transformació i resiliència –finançat per la Unió Europea– NextGenerationEU.

Expediente: ARC-2026-61

Contrato de suministros adjudicado por Agència de Residus de Catalunya. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 30213100. Adjudicado a Telefónica Soluciones de Informática y Comunicaciones de España S.A.U.. Se recibió 1 oferta.

60.000
Presupuesto base
60.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
30213100
Publicación
4 mar 2026, 18:49
Fecha límite
19 ene 2026, 15:00
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Telefónica Soluciones de Informática y Comunicaciones de España S.A.U.
NIF
A78053147
Importe
48.600
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 19 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:07

Más licitaciones de Agència de Residus de Catalunya