Formalizada Servicios

Contracte per als serveis juvenils d’intervenció socioeducativa, que integren la gestió del denominat Punt Jove i els serveis d’agent de salut

Expediente: COBS2025/029.

Prestació i gestió dels serveis juvenils d’intervenció socioeducativa, que integren la gestió del denominat Punt Jove i la participació en els programes previstos al futur Pla Local de Joventut 2025-2029, que desenvoluparan conjuntament les Àrees de Joventut i Esports, l’Àrea de sostenibilitat, Medi Natural i Salut i l’Àrea de Serveis Socials i Ciutadania, com uns serveis que realitzen una tasca socioeducativa i preventiva des de la vessant de l’educació social especialitzada, comunitària i del lleure. Tanmateix, s’incorpora a l’objecte del contracte el servei d’agent de salut, per a promocionar intervencions en matèria de la salut, el benestar i prevenir problemàtiques de la població en general. La descripció de les tasques s’estableix a la clàusula 8a del plec de prescripcions tècniques.

491.970
Presupuesto base
491.970
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sant Feliu de Guíxols, Girona (Cataluña)
Publicación
9 feb 2026, 14:12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 feb 2026
Anuncio de Pliegos 9 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 nov 2025
Anuncio de Formalización 9 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Abierta COBS2026/062

Contracte de serveis de seguiment i control de qualitat, auditories tècniques i assessorament del servei de neteja viària, neteja de platges, recollida de residus i gestió de la deixalleria municipal

318.418 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta COBS2026/055

Contracte per al servei de manteniment, conservació i reposicions o actuacions de la xarxa de clavegueram i pluvials i elements auxiliars dins el terme municipal de Sant Feliu de Guíxols

1.016.374 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Abierta COBS2026/047

Contracte de servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols

58.856 €

En la misma provincia (Girona)