Formalizada Servicios

Contracte per als serveis de realització de les proves psicotècniques i competencials, i per als reconeixements mèdics, inclosos en els processos selectius de la Policia Local

Expediente: COBS2025/039

Servei de realització de les proves psicotècniques i competencials i per a les revisions mèdiques, que pugui actuar, de manera externa, imparcial i objectiva, en relació amb l’accés a l’administració pública en les diferents categories. El contracte es divideix en dos lots: Lot 1. Avaluació psicotècnica i competencial: Preparació, execució i avaluació de les proves psicotècniques i competencials que integren els processos selectius de la Policia Local de l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols i les proves psicotècniques preceptives per a l´ús d’armes de foc. Lot 2. Reconeixements mèdics: Realització i avaluació dels reconeixements mèdics amb les proves necessàries per valorar les causes d’exclusió mèdica incloses en els processos selectius de la Policia Local de l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols.

20.896
Presupuesto base
14.371
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sant Feliu de Guíxols, Girona (Cataluña)
Publicación
4 feb 2026, 16:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 feb 2026
Anuncio de Pliegos 4 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 dic 2025
Anuncio de Formalización 4 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Abierta COBS2026/062

Contracte de serveis de seguiment i control de qualitat, auditories tècniques i assessorament del servei de neteja viària, neteja de platges, recollida de residus i gestió de la deixalleria municipal

318.418 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta COBS2026/055

Contracte per al servei de manteniment, conservació i reposicions o actuacions de la xarxa de clavegueram i pluvials i elements auxiliars dins el terme municipal de Sant Feliu de Guíxols

1.016.374 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Abierta COBS2026/047

Contracte de servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols

58.856 €

En la misma provincia (Girona)