Formalizada Suministros

Contracte per al subministrament i instal·lació d'equipament del Camí de Mestral (en BTT i a peu) emmarcat al PSTD finançat en el marc del PRTR - Next Generation EU

Expediente: 94/2023

L'objecte del contracte és establir les condicions d’execució, aprovisionament i instal·lació de l’equipament per senyalitzar tot el Camí de Mestral tant a peu com en BTT, sender circular que connecta tot el territori de la MIDIT, actuació que forma part del pla de sostenibilitat turística en destí «Terres de Mestral: Outdoor Park de la Costa Daurada». emmarcat al PSTD finançat en el marc del PRTR - Next Generation EU\n

137.589
Presupuesto base
137.589
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 jul 2025, 11:31

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jul 2025
Anuncio de Pliegos 23 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 jul 2025
Anuncio de Formalización 23 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Mancomunitat d'Iniciatives pel Desenvolupament Integral del Territori (MIDIT)

En la misma provincia (Tarragona)