Formalizada Suministros

Contracte per al subministrament, configuració i posta en marxa dels mòduls d'integracions del programa de gestió d'expedients corporatiu (finançat pel Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència)

Expediente: COBS2023/036

Subministrament, configuració i posta en marxa dels mòduls d’integració del programa de gestió d’expedients corporatiu, d’acord amb la proposta que presenta l’empresa del referit programari amb drets d’exclusivitat com a proveïdor, i d’acord amb el Plec de condicions tècniques (PCT) de data 1 de desembre de 2023 (codi de verificació electrònic: a00ceb59-d301-4e77-890d-b12f15b9c420). Aquest contracte està finançat pel Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència component 11, inversió 3, línia 5.

16.200
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Sant Feliu de Guíxols, Girona (Cataluña)
Publicación
5 feb 2024, 16:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 feb 2024
Anuncio de Pliegos 5 feb 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 feb 2024
Anuncio de Formalización 5 feb 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Abierta COBS2026/062

Contracte de serveis de seguiment i control de qualitat, auditories tècniques i assessorament del servei de neteja viària, neteja de platges, recollida de residus i gestió de la deixalleria municipal

318.418 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta COBS2026/055

Contracte per al servei de manteniment, conservació i reposicions o actuacions de la xarxa de clavegueram i pluvials i elements auxiliars dins el terme municipal de Sant Feliu de Guíxols

1.016.374 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Abierta COBS2026/047

Contracte de servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols

58.856 €

En la misma provincia (Girona)