Abierta Sin plazo publicado Servicios

CONTRACTE PER AL MANTENIMENT DE LA FRANJA PERIMETRAL CONTRA INCENDIS 2026

Expediente: X2026000117

Manteniment de la franja perimetral contra incendis de Maçanet de Cabrenys

26.636
Presupuesto base
26.636
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Maçanet de Cabrenys, Girona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 13:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 10:14

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de Cabrenys

En la misma provincia (Girona)

Abierta 2026/2899

Obres de “restauració del tram de les espitlleres de la muralla medieval del Rec del Molí de Castelló d’Empúries”

119.507 €

Abierta 2026/10/1403

És objecte d’aquesta contractació per lots, el servei de Bus de Nit a les Fires de Girona per l’any 2026, des dels municipis adherits al Pla de serveis d’assistència tècnica en matèria de joventut i que han sol·licitat el servei del projecte comarcal Bus de Nit,a les Fires de Girona: Aiguaviva, Bescanó, Bordils, Canet d’Adri, Celrà, Cervià de Ter, Flaçà, Fornells de la Selva, Juià, Madremanya, Salt, Sant Gregori, Sant Joan de Mollet, Sant Jordi Desvalls, Sant Julià de Ramis, Sant Martí Vell, Sarrià de Ter, Vilablareix, Viladasens i Sant Martí de Llémena, Llagostera, Cassà de la Selva, Llambilles i Quart.

50.380 €

Abierta 82/2026

El contracte té per objecte el subministrament d’una unitat compacte d’aire condicionat per a l’Espai Port (Moll d’en Balleu, s/n). El contracte també inclou el transport, la retirada de l’equip existent malmès, la instal·lació i posada en marxa del nou equip destinat a substituir la bomba de calor existent.

49.591 €

Abierta 2026/516

subministrament i muntatge dels equips de climatització i ventilació a l'edifici El Triangle i al taller de reutilització, al Centre de Tractament de Residus de l'Alt Empordà

169.620 €

Abierta 233787E

Contracte administratiu de serveis de suport jurídic a l’Ajuntament que inclourà, el suport al servei de RRHH, dins l’àrea de Secretaria i Serveis Generals i als òrgans de l’Ajuntament en el desenvolupament dels expedients administratius i l’elaboració d’actes administratius i disposicions de caràcter general en matèria de personal, així com la gestió administrativa laboral i fiscal de les nòmines del personal municipal i dels càrrecs electes, la gestió en matèria de Seguretat Social i la gestió de la documentació i declaracions fiscals i tributàries de l’Ajuntament davant l’Agència Estatal d’Administració Tributària o l’administració que correspongui.

33.746 €