CONTRACTE PER A L'EXECUCIÓ DE LES OBRES DE REPARACIÓ DELS DESPERFECTES OCASIONATS PEL TEMPORAL \GLÒRIA\ A L'ESPIGÓ I AL RACÓ DE GARBÍ DE SANT FELIU DE GUÍXOLS

Expediente: COBS2022/040.

Obres de reparació dels desperfectes ocasionats pel temporal \Glòria\ a l'espigó i racó de Garbí, que inclou les obres dels 3 projectes, redactats per la Sra. Maria Dolores Simón i per la Sra. Maria Elena Blanco de l'empresa SBS Simón i Blanco SL, enginyeres de camins, canals i ports:- Projecte de reparacions d'urgència dels desperfectes ocasionats pel temporal Glòria a l'Espigó de Garbí a la localitat de Sant Feliu de Guíxols, presentat el dia 21 d'abril de 2021 (RE E2021005890), que forma part del Projecte d'arranjament dels desperfectes ocasionats pel temporal Glòria a l'Espigó de Garbí a la localitat de Sant Feliu de Guíxols, aprovat definitivament pel Ple municipal en data 03/12/2020.- Projecte executiu de les obres de reparació de diferents desperfectes ocasionats pel temporal \Glòria\ al racó de Garbí, aprovat definitivament per acord de Junta de Govern Local en data 22/06/2021.- Projecte de reparació dels desperfectes ocasionats pel temporal Glòria al camí d'accés a la zona de banys de Sang i Fetge, aprovat definitivament pel Ple municipal en data 25/11/2021.

233.610
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
7 nov 2022, 12:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 nov 2022
Anuncio de Pliegos 7 nov 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 nov 2022
Anuncio de Formalización 7 nov 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Abierta COBS2026/062

Contracte de serveis de seguiment i control de qualitat, auditories tècniques i assessorament del servei de neteja viària, neteja de platges, recollida de residus i gestió de la deixalleria municipal

318.418 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta COBS2026/055

Contracte per al servei de manteniment, conservació i reposicions o actuacions de la xarxa de clavegueram i pluvials i elements auxiliars dins el terme municipal de Sant Feliu de Guíxols

1.016.374 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Abierta COBS2026/047

Contracte de servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols

58.856 €

En la misma provincia (Girona)