Formalizada Concesión de servicios

Contracte per a la selecció d'un soci privat per a la constitució d'una societat d'economia mixta destinada a la gestió indirecta del servei de recollida de residus i neteja viària de Girona.

Expediente: 2010013422

Contractació administrativa per a la selecció d'un soci privat per a la constitució d'una societat d'economia mixta destinada a la gestió indirecta del servei de recollida de residus i neteja pública viària de Girona.

108.170.293
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
2 ago 2018, 16:25

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 ago 2018
Anuncio de Pliegos 2 ago 2018
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 ago 2018
Anuncio de Formalización 2 ago 2018

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:21

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)