En evaluacion Obras

Contracte per a la redacció del projecte bàsic, el projecte executiu, i la posterior execució de les obres de construcció del Nou edifici d'aulari i espai d'entrevistes en l'Institut de Seguretat Pública de Catalunya. Clau: VGB-25261

Expediente: PE+OP. VGB-25261

Contracte per a la redacció del projecte bàsic, el projecte executiu, i la posterior execució de les obres de construcció del Nou edifici d'aulari i espai d'entrevistes en l'Institut de Seguretat Pública de Catalunya. Clau: VGB-25261

5.839.479
Presupuesto base
5.839.479
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Mollet del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 06:12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Barcelona)