Contracte per a la prestació del servei de llar d'infants a la Llar d'infants els Petits Arcs

Expediente: 1550/2024

Gestionar la llar d'infants des del punt de vista educatiu, necessitats de custòdia i cura dels infants.

1.074.727
Presupuesto base
1.074.727
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sant Jaume dels Domenys, Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 jun 2025, 19:04

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2025
Anuncio de Pliegos 30 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de AJUNTAMENT DE SANT JAUME DELS DOMENYS

En la misma provincia (Tarragona)