Formalizada Suministros

Contracte pel subministrament de llicència d’ús del programari informàtic e-UCCAP per al Centre de Desenvolupament Infantil i Atenció Precoç (CDIAP) del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

Expediente: X2025003188

Aquest contracte té per objecte el subministrament de llicències d’ús del programari informàtic e-UCCAP, mitjançant accés remot en la modalitat Software as a Service (SaaS), destinat al Centre de Desenvolupament Infantil i Atenció Precoç (CDIAP) del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn l’accés, l’ús, el manteniment tècnic i l’assistència funcional que desenvolupa aquest sistema informàtic especialitzat en la gestió integral dels centres que presten atenció preventiva o terapèutica als infants amb dificultats o trastorns en el desenvolupament, des de la concepció fins als sis anys, i a les seves respectives famílies. El programa e-UCCAP és una eina concebuda funcionalment per a la gestió clínica, social i administrativa de l’activitat que executen els diferents CDIAP’s del territori, i que permet garantir l’acompliment de les següents funcions essencials: • L’administració dels expedients i registres clínics dels pacients. • L’organització i programació del calendari de les sessions, així com, el registre i control de les intervencions realitzades per l’equip tècnic. • La confecció i conservació dels informes tècnics, clínics i administratius, garantint-ne l’accessibilitat i la traçabilitat. • La recopilació, processament i explotació de les dades i els indicadors pertinents. • La custòdia i emmagatzematge segur i confidencial de la informació, en estricte compliment del Reglament (UE) 2016/679, General de Protecció de Dades (RGPD), i de la Llei Orgànica 3/2018, de Protecció de Dades Personals i garantia dels drets digitals (LOPDGDD), així com, de la resta de normativa vigent en matèria de seguretat i confidencialitat de la informació. La contractació d’aquest subministrament comprendrà la prestació de suport tècnic especialitzat, el manteniment integral del programari, així com de la formació inicial i continuada adreçada als professionals que en facin ús i formin part del propi CDIAP, amb l’objectiu

1.255
Presupuesto base
1.255
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Pla de l'Estany, Girona (Cataluña)
Publicación
13 ene 2026, 12:36

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 ene 2026
Anuncio de Pliegos 13 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 dic 2025
Anuncio de Formalización 13 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003768

Subministrament de material d'oficina i de paper per a escriptura i impressió del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

34.975 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

Abierta X2026003264

Serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

90.565 €

En la misma provincia (Girona)