Abierta Sin plazo publicado Obras

Contracte obres Projecte bàsic i executiu per a la substitució de la coberta del pavelló esportiu municipal.

Expediente: 06204/2026

L’objecte del contracte és l’execució de les obres previstes al “Projecte bàsic i executiu per a la substitució de la coberta del pavelló esportiu municipal”, en el qual es defineixen els paràmetres tècnics i econòmics que han de regir l’execució de les obres, el qual ha estat confeccionat mitjançant encàrrec extern.

176.727
Presupuesto base
176.727
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 14:12
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de la Ràpita

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10