En evaluacion Obras

Contracte obres per l'ampliació de la piscina petita i altres actuacions de millora de la piscina municipal - FASE I.

Expediente: 727/2025

L’objecte del contracte és l’execució de les obres incloses en el projecte executiu d’obres d’ampliació de la piscina petita i altres actuacions de millora de la piscina municipal – FASE I.

246.357
Presupuesto base
246.357
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Pallaresos, els, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2025, 11:54

Organismo contratante

Ajuntament dels Pallaresos

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2025
Anuncio de Pliegos 10 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament dels Pallaresos

En la misma provincia (Tarragona)