Contracte obert simplificat d'obres de reparació d'elements del col·lector de pluvials del carrer Barranquet a la Sénia

Expediente: 4304450006-2026-0000499

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres de reparació d’elements del col·lector de pluvials del carrer Barranquet per tal de retornar-li la seva funcionalitat, que es va veure afectada pel temporal de pluges del dia 13 de novembre del 2024.

91.373
Presupuesto base
91.373
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sénia, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 abr 2026, 14:06

Organismo contratante

Ajuntament de la Sénia

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 abr 2026
Anuncio de Pliegos 14 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jun 2026
Anuncio de Formalización 11 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 jun 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de la Sénia

Abierta 4304450006-2026-0003041

Contracte obert simplificat d'obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura

202.300 €

Abierta 4304450006-2026-0003041

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura, que inclou intervencions a l’espai escènic a l’interior de l’edifici i al seu entorn exterior. El detall i condicions de l’obra es defineixen i fixen en el Projecte que juntament amb aquest Plec de clàusules administratives particulars regirà el contracte.

202.300 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Contracte d'obres obert simplificat de renovació urbanística integral amb criteris de mobilitat sostenible de la sortida nord de la Sénia, dividit en dos lots: Lot 1 (tram Osca-Santander) i Lot 2 (tram Santander-T-1040)

651.720 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Adjudicada 4304450006-2026-0001211

Contracte obert simplificat de serveis d'organització de les Festes Majors 2026

71.087 €

En la misma provincia (Tarragona)