Contracte obert simplificat d’ obres de renovació de la canonada d'aigua potable que connecta el dipòsit de distribució principal amb el municipi de la Sénia.

Expediente: 4304450006-2025-0002140

Obres de renovació de la canonada est d’alimentació del municipi i canvi de traçat que discorre per sota d’edificacions (renovació de canonades de fibrociment per HDPE). Les actuacions concretes es troben detallades en el projecte executiu “Projecte executiu de renovació de la canonada d’aigua potable que connecta el dipòsit de distribució principal amb el municipi de la Sénia (Montsià-Tarragona).

85.828
Presupuesto base
85.828
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sénia, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 may 2026, 16:42

Organismo contratante

Ajuntament de la Sénia

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jun 2026
Anuncio de Formalización 13 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de la Sénia

Abierta 4304450006-2026-0003041

Contracte obert simplificat d'obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura

202.300 €

Abierta 4304450006-2026-0003041

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura, que inclou intervencions a l’espai escènic a l’interior de l’edifici i al seu entorn exterior. El detall i condicions de l’obra es defineixen i fixen en el Projecte que juntament amb aquest Plec de clàusules administratives particulars regirà el contracte.

202.300 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Contracte d'obres obert simplificat de renovació urbanística integral amb criteris de mobilitat sostenible de la sortida nord de la Sénia, dividit en dos lots: Lot 1 (tram Osca-Santander) i Lot 2 (tram Santander-T-1040)

651.720 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Adjudicada 4304450006-2026-0001211

Contracte obert simplificat de serveis d'organització de les Festes Majors 2026

71.087 €

En la misma provincia (Tarragona)