En evaluacion Suministros

CONTRACTE OBERT SIMPLIFICAT ABREUJAT DEL SUBMINISTRAMENT DE MOBILIARI I EQUIPAMENT DEL CENTRE DE SERVEIS PER A LA GENT GRAN (SAIAR) UBICAT AL C/ DE L'ESTACIÓ, NÚM. 35 DE TÉRMENS.

Expediente: 304/2025

El Ple de l’Ajuntament de Térmens, ha dut a terme el contracte d’obres de reforma i rehabilitació de l’edifici de l’antiga Rectoria de Térmens per a convertir-lo en un Centre de Serveis per a la gent gran (SAIAR).\nAtès que és necessari proveir amb mobiliari i equipament el Centre de Serveis per a la gent gran (SAIAR), s’ha els serveis tècnics municipals, han redactat el PROJECTE D’EQUIPAMENT DE MOBILIARI DEL CENTRE DE SERVEIS PER A LA GENT GRAN (SAIR-SERVEI D’ATENCIÓ INTEGRAL EN L’ÀMBIT RURAL) amb l’objectiu de detallar tot l’equipament i mobiliari que s’han de col·locar. L’objecte del present projecte és l’equipament de mobiliari de l’obra recentment acabada de reforma i rehabilitació de l’edifici de la rectoria de Térmens per adequar-lo com a Centre de Serveis per a la Gent gran (SAIAR) amb capacitat per a 25 usuaris.

55.551
Presupuesto base
55.551
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Térmens, Lleida (Cataluña)
Publicación
1 sep 2025, 02:02

Organismo contratante

Ajuntament de Térmens

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2025
Anuncio de Pliegos 1 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Térmens

Abierta 183/2026-1

Contractació per la prestació del servei públic consistent en la gestió del bar de les piscines municipal, mitjançant procediment obert, millor relació qualitat preu, diversos criteris d'adjudicació. Temporada 2026

661 €

Abierta 372/2025

Contracte obert simplificat de les obres de pacificació del trànsit i reducció de l'accidentalitat al municipi de Térmens

151.695 €

Adjudicada 138/2026

CONTRACTE DEL SERVEI DE NETEJA DE DEPENDÈNCIES, EDIFICIS I INSTAL·LACIONS MUNICIPALS DE L’AJUNTAMENT DE TÉRMENS

190.087 €

Adjudicada 138/2026

L’objecte del present plec és la determinació de les prescripcions tècniques per a la contractació del servei de neteja de dependències, edificis i instal·lacions municipals de l’Ajuntament de Térmens.

190.087 €

En evaluacion 183/2026-1

L’Ajuntament de Térmens és titular de les piscines municipals i instal·lacions annexes, les quals disposen d’un servei de bar dins de l’esmentat recinte, ubicat a l’entrada de les piscines municipals, amb referència cadastral d’urbana 3708904CG1230N0001RY. L’objecte del contracte és la utilització, explotació, conservació i neteja del bar i terrassa existent al recinte de les piscines municipals, i la col.laboració en el control de l’accés al recinte i control d’entrades, amb les següents prestacions de les que s’haurà de fer càrrec el concessionari: a) Explotació del bar amb terrassa b) Col.laborar en el control d’accès al recinte: venda entrades diàries (si s’escau) i control dels abonaments c) Funcions d’atenció al públic, control i vigilància de les instal·lacions

661 €

En la misma provincia (Lleida)

Abierta 2026/23

Construcció i instal.lació d'un ascensor i magatzems a la planta -1 de l'antiga casa consistorial de Castellbò

78.720 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicio consistente en trabajos de elaboración, revisión y actualización del inventario general consolidado de la Diputació de Lleida y de sus organismos autónomos

384.368 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicios consistentes en trabajos de elaboración, revisión y actualización del Inventario General Consolidado de bienes, derechos y obligaciones que conforman el patrimonio de las siguientes entidades, cualquiera que sea su naturaleza y el título de adquisición o uso: a) El Inventario Consolidado de la Diputació de Lleida. b) El Inventario del Organisme Autònom de Gestió y Recaptació de Tributs Locals (OAGRTL). c) El Inventario del Institut d'Estudis Ilerdencs (IEI). d) El Inventario del Patronat de Promoció Económica (PROMECO). e) El Inventario del Patronat de Turisme. La ejecución del contrato comprende la realización de los siguientes trabajos, de acuerdo con lo establecido en el Pliego de Prescripciones Técnicas:1.Efectuar una investigación previa para recopilar información relativa a los bienes y derechos, salvo aquellos de los que ya dispone la Diputació de Lleida y sus organismos autónomos. Esta parte incluye la consulta de información y documentación en registros, archivos, catastro, etc. 2. Cumplimentar la ficha electrónica del bien y crear el correspondiente expediente electrónico, adjuntando la información y documentación correspondiente al bien o derecho, de conformidad con la cláusula segunda del PPTP. 3.Trasladar al programa GPA todos los bienes y derechos incorporados al inventario, junto con la información y documentación correspondiente. La aplicación informática de gestión patrimonial de la Diputació de Lleida deberá contener toda la información disponible sobre el Patrimonio de la Entidad o, como mínimo, los enlaces que conduzcan a la misma, y deberá permitir realizar búsquedas completas y obtener listados por todos los campos de datos posibles, incluida la fecha de tramitación. Asimismo, deberá permitir su agrupación por subclases de bienes (sobre todo en el caso de los bienes muebles), por adscripción a los usos predefinidos o bien por unidades administrativas y por ubicación.

288.276 €