Formalizada Servicios

Contracte negociat sense publicitat per actuació del grup LA FÚMIGA a la Festa Major 2025

Expediente: GCON2025000025

L’objecte del contracte és la contractació de l’artista LA FÚMIGA, pel divendres 25 de juliol de 2025, a la zona del Botafoc del Vendrell per la Festa Major del Vendrell 2025.

15.000
Presupuesto base
15.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Vendrell, el, Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 jul 2025, 12:10

Organismo contratante

Ajuntament del Vendrell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jul 2025
Anuncio de Pliegos 22 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 jul 2025
Anuncio de Formalización 22 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament del Vendrell

Abierta GCON2026000055

Servei de teleassistència domiciliària de l’Ajuntament del Vendrell

225.242 €

Abierta GCON2026000051

Serveis logístics de l'Ajuntament i esdeveniments diversos i serveis de manteniment de sistemes urbans. Contracte reservat per centres especials de treball d'iniciativa social. Segons la disposició addicional IV de la llei 9/2017 de 8 de novembre de contractes del sector públic.

3.044.000 €

Abierta GCON2026000030

Servei d'ajuda a domicili (SAD) de l'Ajuntament del Vendrell

1.349.477 €

Adjudicada GCON2026000035

L’objecte de l’encàrrec es prestar el servei de tramitació i aprovació del pla especial urbanístic dels espais blaus. Els treballs inclouen: - Tramitació urbanística fins a l’aprovació definitiva: incorporació normativa segons continguts del DAE i informe de la OTAA, redacció de l’informe de resposta de les al·legacions i informes sectorials, i actualització del document per aprovació provisional i definitiva. - Tramitació ambiental: redacció del document ambiental estratègic amb la valoració d’alternatives d’ordenació, incorporació de les determinacions segons informe de la OTAA, elaboració del document resum. Aquest actuació compta amb el suport econòmic de la Diputació de Tarragona, a través del Programa de transició ecològica, anualitat 2026, en el marc del Pla ImpulsDipta.

24.144 €

En evaluacion GCON2026000055

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del Servei de Teleassistència Domiciliària de l’Ajuntament del Vendrell, amb atenció permanent les 24 hores del dia, tots els dies de l’any, adreçat a persones usuàries del municipi que es trobin en situació de fragilitat, dependència, vulnerabilitat o risc social. El servei té com a finalitat promoure la permanència de les persones usuàries en el seu entorn habitual, garantir una atenció personalitzada, continuada i integral, millorar la seva qualitat de vida, fomentar l’autonomia personal, proporcionar seguretat i prevenir situacions d’aïllament social, soledat no desitjada o risc domiciliari. El servei s’adreça principalment a persones grans, persones amb dependència i/o persones amb discapacitat residents al municipi del Vendrell, d’acord amb la valoració prèvia efectuada pels serveis socials municipals. El Servei de Teleassistència Domiciliària garanteix una atenció continuada, preventiva i immediata mitjançant l’ús de tecnologies de la informació i la comunicació, assegurant la comunicació permanent de la persona usuària amb un centre d’atenció especialitzat i la mobilització dels recursos necessaris en cas d’emergència, necessitat social o incidència. El contracte es configura mitjançant un sistema de preus unitaris i inclou les modalitats següents: • teleassistència domiciliària bàsica, • teleassistència domiciliària avançada.

112.621 €

En la misma provincia (Tarragona)