Formalizada Servicios

Contracte negociat sense publicitat pel servei d'allotjament, actualització i suport del programa de venda d'entrades de l'Ajuntament d'Olot

Expediente: CCS12025000020

L’Ajuntament d’Olot requereix contractar el servei d’allotjament, actualització i suport del programa de venda d’entrades, per tal de poder vendre i gestionar les entrades pels esdeveniments culturals que organitza l’Àrea de Cultura i Educació de l’Ajuntament d’Olot.

57.600
Presupuesto base
57.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
6 jun 2025, 14:59

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jun 2025
Anuncio de Pliegos 6 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 jun 2025
Anuncio de Formalización 6 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)