Contracte mixt pel servei de gestió del servei públic d’estacionament regulat a la via pública, anomenat zona blava, la gestió dels aparcaments de l’Era, la Lloba, Puig i Cadafach i l’aparcament soterrat de Plaça Catalunya, així com el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de l’equip de control d’accés i cobrament de l’aparcament de Puig i Cadafalch.

Expediente: 2025/4667

Contracte pel servei de gestió del servei públic d’estacionament regulat a la via pública, anomenat zona blava, la gestió dels aparcaments de l’Era, la Lloba, Puig i Cadafach i l’aparcament soterrat de Plaça Catalunya, així com el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de l’equip de control d’accés i cobrament de l’aparcament de Puig i Cadafalch.

2.051.759
Presupuesto base
2.051.759
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Escala, l', Girona (Cataluña)
Publicación
18 dic 2025, 13:02

Organismo contratante

Ajuntament de l'Escala

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 dic 2025
Anuncio de Pliegos 18 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de l'Escala

En la misma provincia (Girona)