Contracte mixt d'obres i subministraments per a la instal·lació fotovoltaica d’autoconsum individual amb compensació d’excedents de de 13,06 kwp/15 kwn amb 2,56 kWh d’emmagatzematge a l’estació d’esquí nòrdic d’Aransa.

Expediente: 42/2025

Contrato de obras formalizado por Mancomunitat de Municipis per la promoció de l'Esquí Nòrdic. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 09331200. Adjudicado el 5 feb 2026 a INSTAL·LACIONS VILANA SL. Se recibieron 7 ofertas.

24.596
Presupuesto base
24.596
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
09331200
Publicación
4 mar 2026, 18:44
Fecha límite
23 dic 2025, 00:59
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
INSTAL·LACIONS VILANA SL
NIF
B25361932
Importe
19.500
Ofertas recibidas
7

Organismo contratante

Mancomunitat de Municipis per la promoció de l'Esquí Nòrdic

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:56