Formalizada Suministros

Contracte mixt dels serveis de manteniment preventiu i correctiu d’una escombradora de neteja de via pública i el subministrament dels seus raspalls

Expediente: X2025003051

Aquest contracte mixt té per objecte la prestació del servei de manteniment i reparació, així com el subministrament de raspalls, d’una escombradora adscrita al parc mòbil del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. L’objecte del contracte inclou el manteniment preventiu i correctiu del vehicle i el subministrament del material i recanvis necessaris per dur-lo a terme i els seus raspalls, per tal de garantir-ne, en tot moment, la seguretat, salubritat i l’adequació a la normativa vigent i a les condicions de circulació, així com garantir la reparació immediata del vehicle quan hagi sofert avaries, amb l’objectiu d’assegurar l’operativitat, disponibilitat i correcte funcionament de la flota, la seguretat dels ocupants i la càrrega del vehicle. El vehicle es troba relacionat a l’Annex I - Relació de vehicles del Plec de Prescripcions Tècniques. El nombre de vehicles és susceptible d’experimentar fluctuacions en funció de les baixes i altes que es puguin produir durant l’execució del contracte. En tot cas quedaran automàticament inclosos dins l’àmbit d’aplicació del contracte tots aquells vehicles que el Consell Comarcal del Pla de l’Estany pugui adquirir o utilitzar.

50.358
Presupuesto base
7.590
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Pla de l'Estany, Girona (Cataluña)
Publicación
12 ene 2026, 15:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 ene 2026
Anuncio de Pliegos 12 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 dic 2025
Anuncio de Formalización 12 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003768

Subministrament de material d'oficina i de paper per a escriptura i impressió del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

34.975 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

Abierta X2026003264

Serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

90.565 €

En la misma provincia (Girona)