Anulada Suministros

Contracte mixt del subministrament i instal·lació de dues escales a les instal·lacions de pretractament de l’EDAR del Terri del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

Expediente: X2025001496

Aquest contracte té per objecte el subministrament i instal·lació de dues escales a les instal·lacions de pretractament de l’EDAR del Terri del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. Aquestes actuacions estan contingudes en la Memòria valorada de subministrament i instal·lació de dues escales a les instal·lacions de pretractament de l’EDAR del Terri del Consell Comarcal del Pla de l’Estany, redactada en data 25 de juny de 2025 per l’enginyera industrial Aina Sans Cura, com a tècnica de sanejament del Consell Comarcal, i aprovat per Decret de Presidència núm. 2025PRES000628 de 04/07/2025.

18.887
Presupuesto base
18.887
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Cornellà del Terri, Girona (Cataluña)
Publicación
22 sep 2025, 12:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 sep 2025
Anuncio de Pliegos 22 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003066

Aquest contracte té per objecte l’adquisició d’equips de protecció individual (EPIS) i roba de treball per al personal del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. L’abast del contracte inclou: - El subministrament del material de les comandes anuals i de les comandes puntuals, en el moment en què es donin les necessitats. - El transport del subministrament al lloc indicat per cada cas. - El seguiment i control del subministrament.

44.266 €

Abierta X2026003768

Subministrament de material d'oficina i de paper per a escriptura i impressió del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

34.975 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

En la misma provincia (Girona)