Formalizada Suministros

Contracte Mixt del subministrament de productes químics i accessoris, productes de neteja i el servei de control analític físico-químic i microbiològic de la piscina coberta del poliesportiu Marina Besòs

Expediente: SAB_2025000003_P2_504

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Sant Adrià de Besòs en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 24962000. Adjudicado el 4 abr 2025 a APLICLOR WATER SOLUTIONS SA. Se recibieron 2 ofertas.

29.595
Presupuesto base
94.705
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
24962000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 abr 2026, 10:04
Fecha límite
19 feb 2025, 00:59
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
APLICLOR WATER SOLUTIONS SA
NIF
A58768946
Importe
9.492
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación 19 feb 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 abr 2026, 06:24

Mismo sector y zona (24 en Barcelona)

Abierta 904446/26

Subministrament i manteniment de les instal·lacions de gasos pel Laboratori de l’AMB

70.000 €

Abierta Consu-13/2023

L'objecte del sistema dinàmic d’adquisició és la selecció de les empreses que podran ser adjudicatàries dels contractes específics de subministrament detallats en aquest plec de la Universitat Autònoma de Barcelona (en endavant, UAB) i la Fundació Hospital Clínic Veterinari (en endavant, HCV). L’objecte del sistema dinàmic es divideix en 30lots/ categories, les quals inclouen els productes o serveis establerts en el plec de prescripcions tècniques.

10.095.000 €

Abierta 2026-0134-OSB

Suministro a granel de PACS necesario para el tratamiento de potabilización del agua, en las ETAP's del Ter, ETAP del Llobregat y ETAP Terrassa del Ente de Abastecimiento de Agua Ter-Llobregat. Lotes (IVA excluido): •Lote 1 : Suministro PACS, con un presupuesto limitador de 1.088.750,00 € •Lote 2 : Suministro PACS, con un presupuesto limitador de 1.306.500,00 € •Lote 3 : Suministro PACS, con un presupuesto limitador de 1.959.750,00 €

4.355.000 €

En evaluacion CON.EXP2026000078

Subministramentdel material pirotècnic necessari per atendre els actes de foc de la Festa Major de Manresa de l’any 2026.

29.266 €

En evaluacion 13913674

Subministrament de 2.112 un netejador escuma foam clean - Codi TMB 214105 Transports de Barcelona, SA

14.150 €

En evaluacion 001_26002788

Subministrament, en la modalitat d'arrendament, de botelles d'oxigen medicinal de 2 i 10 litres, per al Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d'Incendis i Salvament (SPCPEIS)

36.498 €

Formalizada 2025_579

Licitació mitjançant procediment obert simplificat abreujat del contracte de subministrament de dos productes biocides per al Servei de Control de Mosquits (Lot 1 i Lot 2)

22.898 €

Formalizada 35110/26

Contrato basado en el AM1/25 Suministro de nitrógeno líquido a granel y el arrendamiento de las instalaciones criogénicas necesarias para dicho abastecimiento con destino al Instituto de Ciencias del Mar

63.600 €

En evaluacion 004_26000121

Subministrament d'adobs amb mesures de contractació pública sostenibles

21.505 €

Formalizada Exp. 26-0620

Contratación específica del suministro de gases de laboratorio, mezclas de gases, líquidos criogénicos, mantenimiento de instalaciones y servicio de telemetría para los laboratorios de investigación de la Fundación Instituto de Investigación en Energía de Cataluña, mediante el Sistema Dinámico de Adquisición para el suministro de material de laboratorio (CSUC-2023/02) del CSUC.

182.501 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Adrià de Besòs

Abierta SAB_2026000044

Servei de redacció del projecte d’obres de reforma, adequació i modernització de la piscina exterior, edifici de vestidors, zona d’accés, espai bar-restaurant i nova pista de pàdel de l’equipament Tennis Sant Adrià

50.398 €

Abierta SAB_2026000044

L’objecte del contracte el constitueix la prestació dels serveis tècnics per a la redacció del projecte executiu i l’estudi de seguretat i salut de les obres de reforma, adequació i modernització de la piscina exterior, edifici de vestidors, zona d’accés, espai bar-restaurant i nova pista de pàdel de l’equipament Tennis Sant Adrià. L’encàrrec inclou tots els treballs tècnics necessaris per a la correcta definició, justificació i valoració econòmica de les actuacions previstes, d’acord amb la normativa tècnica i urbanística aplicable, així com la documentació necessària per possibilitar la posterior licitació i execució de les obres. El projecte haurà de definir de manera completa les característiques funcionals, constructives, tècniques, ambientals, econòmiques i de seguretat de les actuacions previstes. L’abast del contracte comprendrà totes les prestacions i treballs necessaris per garantir la viabilitat tècnica i administrativa de l’actuació, d’acord amb les determinacions establertes en aquest Plec de Prescripcions Tècniques. Aquest contracte no es pot dividir en lots atesos els motius que s'expressen en l'informe de necessitat del contracte que figura en l'expedient.

50.398 €

Abierta SAB_2026000048

Servei de formació per al programa de millora sociolaboral 2027

89.905 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta SAB_2026000045_

El objecto del contrato lo constituye la prestación del servicio de dinamización y promoción de la lectura así como la promoción y dinamización cultural en el espacio cultural-biblioteca Font de La Mina en Sant Adrián de Besòs. La Biblioteca Fuente de la Mina es un servicio dentro del conjunto del Espacio Cultural Fuente de La Mina de San Adrián de Besòs. Ambos espacios conforman el servicio cultural que se da en todo el espacio genérico (equipamiento municipal), llamado Espacio Cultural Fuente de La Mina en el que se tienen que distinguir, por un lado, la Biblioteca Fuenta de la Mina y, por otro, el propiamente dicho Espacio Cultural en el que se encuentran los servicios y salas para compartir tanto para los proyectos de dinamización de la lectura y cultura que realiza la Biblioteca com por las acciones culturales directamente dirigidas a entidades y población en general.

560.716 €