Abierta 16 sep 2026 (14d 18h) Suministros

Contracte mixt de subministraments i serveis de gestió i producció de la dinamització artística de la «Festa de la Tardor»

Expediente: 2026/33137D

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Badalona en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 15800000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

18.126
Presupuesto base
36.252
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
15800000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 12:03
Fecha límite
16 sep 2026, 23:59 (14d 18h)
Duración
1 año
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Badalona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (15 en Barcelona)

Abierta 001_26003524

Subministrament de productes alimentaris per al servei de bar i menjador dels espais gestionats per la DTAIP

45.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta QSA-16/2026

Suministro De Garrafas De Agua Potable Para El Aeropuerto De Sabadell

2.520 €

Abierta 2026/93

Suministro de pienso para los animales de los estabularios de los Centros Científicos y Tecnológicos de la Universidad de Barcelona (CCiTUB). Este contrato comprende todos los productos que se describen en el Pliego de Prescripciones Técnicas (en adelante PPT), con las especificaciones y características técnicas que se detallan en el mismo, y que son los que se relacionan a continuación: Pienso de mantenimiento para rata-ratón. Pienso de mantenimiento para rata-ratón irradiado. Pienso de cría para rata-ratón. Pienso para conejo. Pienso para cerdo. Forma parte del objeto del contrato el transporte, la entrega del producto, la retirada de los elementos necesarios para el transporte y el embalaje, y la colocación en los almacenes del producto en los distintos estabularios de los CCiTUB.

330.370 €

Abierta 2026/LIC/0059

Suministro de atenciones de carácter social para EGARSAT, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social Nº 276.

53.294 €

Abierta 01020103a/2025/19

Concessió d'espais disponibles i de la gestió del Mercat Municipal La Sínia, Sant Pere de Ribes.

329 €

Formalizada 2023 3640

L’objecte del contracte és l’adquisició d’aproximadament 360 cistelles de Nadal per a tot el personal municipal, de l’Ajuntament de Parets del Vallès.

3.234 €

En evaluacion 15013983

Producció i subministrament obsequi promocional SiTT de Transports de Barcelona, S.A.; Projectes i Serveis de Mobilitat, S.A. i Transports Metropolitans de Barcelona, S.L. (en conjunt, TMB)

49.200 €

En evaluacion CONT2600074

Concessió administrativa de l’ús privatiu de les parades 1,4,5,7 i 9 destinades a l’activitat de venda dels articles que consten a la taula exposada a continuació, i el magatzem respectiu que s’ubica en la planta soterrani del Mercat Municipal de Castellar del Vallès destinades ala venda de queviures, altres especialitats, productes dietètics i d’herbolari, altres especialitats, pesca salada, olives i conserves. S’entén la venda d’una especialitat concreta d’alimentació, present o no en les altres denominacions de les parades situades a la planta de vendes del mercat que consten relacionades en l’article 52 del Reglament municipal del mercat. Els establiments a concedir són uns espais comercials destinats a la venda d’articles, els quals són compatibles amb les denominacions que consten en el Reglament municipal del mercat

15.316 €

En evaluacion X2026004385

Subministrament de caramels i figures de xocolata per a la cavalcada de Reis de l’Ajuntament de Palafolls, de conformitat amb allò establert en el Plec de clàusules administratives particulars i les especificacions tècniques determinades al Plec de prescripcions tècniques particulars que l’acompanya.

3.636 €

Más licitaciones de Ajuntament de Badalona