En evaluacion Servicios

Contracte mixt de subministrament i serveis de solució informàtica en modalitat SAS per a la gestió integral dels RRHH de l'Ajuntament de Corbera de Llobregat

Expediente: AJCOR0701142026

Solució informàtica integral, en modalitat SaaS, que incorpori software i hardware així com la implantació, posada en marxa i manteniment, per a la gestió dels RRHH i la confecció de nòmines de l’ajuntament

174.828
Presupuesto base
174.828
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Corbera de Llobregat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
9 jun 2026, 11:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2026
Anuncio de Pliegos 9 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 12:13