Formalizada Suministros

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I OBRES DE REFORMA DE LA INSTAL·LACIÓ DE CALEFACCIÓ DE L’EDIFICI INFANTIL DE L’ESCOLA DEL PLA DE DALT

Expediente: CCS12025000045

L’objecte de la present contractació és l’execució del subministrament i obres de reforma de la instal·lació de calefacció de l’edifici infantil de l’Escola del Pla de Dalt.\nLes obres a executar estan definides al ‘projecte de reforma de la instal·lació de calefacció de l’edifici infantil de l’Escola del Pla de Dalt’, redactat per Protirenginyers SLP, l’octubre de 2024.\nConsisteixen en:\n- El subministrament i instal·lació d’un equip generador mitjançant bomba de calor aerotèrmica monobloc per anar contra un dipòsit d’inèrcia. Aquest equip substitueix l’actual caldera de gas natural.\n- El subministrament i instal·lació d’un dipòsit d’inèrcia de 500 litres de capacitat que alimentarà l’actual col·lector que consta de 6 circuits de calefacció actuals.\nL’adequació de la instal·lació elèctrica existent: línia d’alimentació, interruptor magneto tèrmic general, interruptor magneto tèrmic seccionador subquadre de l’edifici d’infantil, i instal·lació d’un nou subquadre a la sala de calderes.\nEl projecte ha estat aprovat per Junta de Govern Local de data 30/01/2025.

68.646
Presupuesto base
68.646
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
15 oct 2025, 14:01

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 oct 2025
Anuncio de Pliegos 15 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 oct 2025
Anuncio de Formalización 15 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)