Formalizada Suministros

Contracte mixt de subministrament d’una lona publicitària, així com el servei d’instal·lació i desinstal·lació a l’Aeroport de Girona Costa Brava, i el seu manteniment

Expediente: 2025/270

Subministrament d’una lona publicitària, i servei d’instal·lació i desinstal·lació a l’Aeroport de Girona Costa Brava, i el seu manteniment

58.224
Presupuesto base
58.224
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Vilobí d'Onyar (Cataluña)
Publicación
4 jun 2025, 09:55

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jun 2025
Anuncio de Pliegos 4 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 may 2025
Anuncio de Formalización 4 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:14

Más licitaciones de Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Formalizada 2026/237

Subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari DAM (Digital Asset Management) per a la gestió i publicació en línia de l’arxiu fotogràfic i audiovisual del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077). Categoria 3 del SDA

80.000 €

Adjudicada 2026/310

Contractació del subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari amb funcionalitats ENTERPRISE per a la gestió virtual (app mòbil i web) d’esdeveniments tals com workshops i networkings, entre d’altres, que organitza Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077), Categoria 3 del SDA

12.000 €

Formalizada 2026/178

Subministrament en la modalitat de rènting d’una furgoneta nova pel Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

38.400 €

Formalizada 2025/525

Subministrament de material tècnic audiovisual en règim de lloguer, així com del servei tècnic, logístic i de muntatge i desmuntatge per accions que organitza el Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

480.000 €