Formalizada Suministros

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT D’EQUIPAMENTS TECNOLÒGICS I LOGÍSTICS EN RÈGIM D’ARRENDAMENT I LLOGUER DE L’ESPAI PEL MANTENIMENT DE VIGILÀNCIA RADIOLÒGICA MEDIAMBIENTAL

Expediente: EXP.NÚM FURV 2025-02

L’objecte del contracte és el subministrament d’equipaments tecnològics i logístics en règim d’arrendament i lloguer de l’espai pel manteniment de vigilància radiològica mediambiental.\n\nEs requereixen en règim d’arrendament els següents elements de laboratori d’electrònica i de mecànica tant per anar a taller fix com a tallers mòbils en vehicles, i necessaris i suficients pel manteniment tècnic d’estacions de mesura per la vigilància radiològica ambiental.\n\nL’equipament contractat està referit exclusivament a tasques de manteniment tècnic i reparació d’avaries, qualsevol altra dedicació, com podria ser la fabricació d’equips de mesura, no està prevista ni contemplada ni inclosa en aquest servei.\n\nEs requereix d’un espai per albergar l’equipament tecnològic i logístic, el qual haurà d’estar ubicat en una situació pròxima a la ciutat de Tarragona, considerant una distància màxima de 6 km entre l’espai i el Centre de Transferència de Tecnologia i Innovació (CTTi) de la Fundació URV (FURV).\n

76.534
Presupuesto base
76.534
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 abr 2025, 18:00

Organismo contratante

Fundacio URV

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 abr 2025
Anuncio de Pliegos 30 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 abr 2025
Anuncio de Formalización 30 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:12

Más licitaciones de Fundacio URV

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €