Formalizada Suministros

Contracte mixt de subministrament d'energia tèrmica a partir d'estella forestal i servei de manteniment de la instal·lació d'aigua calenta i calefacció

Expediente: 2026/724

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Calonge i Sant Antoni en Girona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50531100. Adjudicado el 13 may 2026 a LAMPISTERIA JESÚS GARCIA I FILLS, SL. Se recibieron 2 ofertas.

90.146
Presupuesto base
99.044
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50531100
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 15:24
Fecha límite
7 mar 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
LAMPISTERIA JESÚS GARCIA I FILLS, SL
NIF
B17509944
Importe
83.751
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (50 en Girona)

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta AECTHC-2026-131

Mantenimiento de los equipos de electromedicina i parque biomèdico del Hospital de Cerdanya

1.196.400 €

Abierta 6868/2026

Servicios de grúa para la retirada de vehículos y la gestión de vehículos fuera de uso.

285.506 €

Abierta CSE/AH04/1101479012/27/PO

servei de manteniment dels elements mecànics de les unitats de climatització i bombeig d’aigua de l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

160.357 €

Abierta CSE/AH04/1101478561/27/PO

Servei de manteniment del sistema de protecció contra incendis per a l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

54.184 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000270

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

80.000 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000269

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

921.800 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000316

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "Doppelmayr" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (Ref. NS57/26)

310.000 €

Formalizada CONTR/2026/0000000204

Servei de manteniment preventiu i correctiu del vehicle Torgo de l’estació de muntanya de Vall de Núria (Ref. NS53/26)

33.050 €

Formalizada X2026000052

Contractació administrativa del servei de manteniment preventiu de l’equip forn microones, l’equip utilitzat pel sistema de purificació de l’aigua i del cromatògraf iònic per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, del Consorci SIGMA, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb un únic licitador.

7.033 €

Más licitaciones de Ajuntament de Calonge i Sant Antoni