Formalizada Suministros

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT DE LA LLICÈNCIA D’ÚS DE PROGRAMARI, MANTENIMENT I SERVEIS GESTIONATS DEL SERVEI DE TELEFONIA VoIP DE L’AJUNTAMENT DE GRANOLLERS

Expediente: 2026/063 (61/2026/CONT)

L’Ajuntament de Granollers disposa actualment d’una llicència de programari del fabricant 3CX, que s’utilitza en l’àmbit de la gestió, administració i accés relacionats amb el Servei de telefonia VoIP. Aquesta llicència requereix una renovació periòdica d'ús, i amb ella, es garanteix la continuïtat del suport del fabricant, la seguretat així com el correcte funcionament del Servei. La manca de renovació implicaria la impossibilitat de fer ús del Servei de telefonia VoIP, per tant, no es podrien rebre ni fer trucades

59.956
Presupuesto base
59.956
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 14:44

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 ago 2026
Anuncio de Formalización 11 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)