Abierta Sin plazo publicado Suministros

Contracte mixt de subministrament de 13 aparells desfibril·ladors semiautomàtics i serveis associats d'instal·lació, manteniment i formació amb geolocalització i targeta SIM global integrada

Expediente: Exp 2007/2026

És objecte del contracte l'adquisició en modalitat de renting de 13 aparells desfibril·ladors semiautomàtics i serveis associats d'instal·lació, manteniment i formació amb geolocalització i targeta SIM global integrada

36.816
Presupuesto base
36.816
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Altafulla, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 abr 2026, 16:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament d'Altafulla

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 abr 2026
Anuncio de Pliegos 20 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Altafulla

En la misma provincia (Tarragona)