En evaluacion Servicios

Contracte mixt de serveis i subministraments per al muntatge, desmuntatge i adequació de les exposicions temporals del Castell de Vila-seca

Expediente: 6370/2026

Serveis i subministraments necessaris per al muntatge, desmuntatge i adequació de les exposicions temporals que es duen a terme dins de l'equipament cultural del Castell de Vila-seca inclòs el subministrament de materials i les infraestructures necessàries per prestar aquest servei.

212.778
Presupuesto base
212.778
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vila-seca, Tarragona (Cataluña)
Publicación
6 jul 2026, 17:00

Organismo contratante

Ajuntament de Vila-seca

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jul 2026
Anuncio de Pliegos 6 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Vila-seca

En la misma provincia (Tarragona)