En evaluacion Servicios

Contracte mixt de serveis i subministraments per al disseny, producció i instal·lació de la senyalització turística del projecte “Tot nòrdic”

Expediente: 8/2026

Contrato de servicios en evaluación por Mancomunitat de Municipis per la promoció de l'Esquí Nòrdic. Duración del contrato: 75 días. Categoría CPV 34928470.

66.271
Presupuesto base
66.271
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34928470
Publicación
4 mar 2026, 18:31
Fecha límite
13 mar 2026, 00:59
Duración
75 días

Organismo contratante

Mancomunitat de Municipis per la promoció de l'Esquí Nòrdic

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 mar 2026, 05:22