CONTRACTE MIXT DE SERVEIS DE MANTENIMENT PREVENTIU-NORMATIU I CORRECTIU I SUBMINISTRAMENT D’ELEMENTS DE LES INSTAL·LACIONS DE PROTECCIÓ CONTRA INCENDIS DELS EDIFICIS I LOCALS MUNICIPALS D’OLOT

Expediente: CCS12025000034

Constitueix l’objecte d’aquest plec el contracte mixt de serveis de manteniment preventiu-normatiu i correctiu i subministrament d’elements de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis i locals municipals d’Olot.

39.724
Presupuesto base
39.724
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
22 jul 2025, 13:20

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jul 2025
Anuncio de Pliegos 22 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)