Adjudicada Servicios

Contracte menor: serveis per a la realització de tallers i campanya de sensibilització sobre corresponsabilitats i igualtat de gènere en l'àmbit educatiu

Expediente: G4882025000538

Contracte menor: serveis per a la realització de tallers i campanya de sensibilització sobre corresponsabilitats i igualtat de gènere en l'àmbit educatiu

5.000
Presupuesto base
5.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80500000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 15:02

Adjudicación

Adjudicatario
NUS Processos Socials i Creatius SCCL
NIF
F67026658
Importe
4.320
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:05

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Abierta PACC2025000090

Contracte de subministrament i instal·lació per la renovació de l'enllumenat existent per tecnologia LED del Palau Municipal d'Esport Juan Carlos Navarro

43.080 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta PACC2026000045

Contractació d'obres del Projecte Executiu de reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat

182.914 €

Abierta PACC2026000045

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en l’execució de les obres descrites al Projecte executiu de Reurbanització del passatge Vilafranca.(exp OORD2026000003) L’objecte del projecte és la reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat. L’actuació té el seu origen en un procés participatiu realitzat amb el veïnat entre els mesos de març i juliol de 2025. El projecte consisteix en una millora de la urbanització del passatge, que actualment té un paviment de sauló, que afavoreix l’ús per part de gossos i en una millora de l’espai verd, especialment el que limita amb les plantes baixes dels habitatges. La proposta més votada consistia en pavimentar l’espai amb un paviment de llamborda i en uniformitzar el tractament dels parterres contigus a les plantes baixes, amb unes jardineres i plantació de vegetació arbustiva formant una tanca per protegir les visuals de les plantes baixes. Es mantenen les moreres i es millora la vegetació al voltant amb escossells més amplis i vegetació arbustiva i entapissant. El projecte també comprèn la renovació de l’enllumenat i del col·lector de clavegueram unitari fins al carrer Sant Josep, així com el soterrament d’un encreuament aeri d’una línia de telefonia. L’àmbit d’intervenció d’aquest projecte comprèn el passatge Vilafranca, entre el carrer Sant Josep i el passatge Comín; amb una superfície total de 872,90 m². Les obres que són objecte d’aquest contracte conviuran amb el mercat setmanal que es realitza els dilluns al carrer Sant Josep, entre els carrers Ramon i Cajal i Rupert Lladó. Per aquest motiu el carrer Sant Josep està tallat els dilluns des de les 7h fins les 16h. Totes les despeses associades als inputs anteriors s’hauran de tenir en compte en el moment de fer la oferta ja que seran a càrrec del contractista, sense dret a reclamació cap a l’Ajuntament.

182.914 €

Abierta PACC2026000046

Contractació d'obres per l'arranjament i millora de l'espai públic a Sant Feliu de Llobregat

495.756 €