Contracte l’execució de les obres incloses en els «Centre EBike a l’Hospitalet de l’Infant» , «Station Trail a Tivissa» i «Centre BTT a Pratdip», emmarcat al PSTD finançat en el marc del PRTR - Next Generation EU

Expediente: 49/2025

És objecte d’aquest contracte l'execució de les obres incloses als Projectes bàsics i executius «Centre EBike a l’Hospitalet de l’Infant» de data març de 2025, «Station Trail a Tivissa» de data març del 2025 i «Centre BTT a Pratdip» de data de gener del 2025, redactats i signats pels arquitectes Toni Casamor Maldonado i Anna Codina Ramells; actuacions que formen part del pla de sostenibilitat turística en destí «Terres de Mestral: Outdoor Park de la Costa Daurada». emmarcat al PSTD finançat en el marc del PRTR - Next Generation EU

369.091
Presupuesto base
155.827
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Pratdip, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 ago 2025, 13:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2025
Anuncio de Pliegos 28 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Mancomunitat d'Iniciatives pel Desenvolupament Integral del Territori (MIDIT)

En la misma provincia (Tarragona)