Adjudicada Suministros

Contracte és el subministrament de material d’oficina i altres consumibles no inventariables, necessaris per al desenvolupament de l’activitat administrativa de l’Ajuntament de Barberà del Vallès que figura al quadre de característiques annex (Annex 1). No es preveu la divisió en lots de l'objecte d'aquesta contractació pels motius justificats a l'informe tècnic raonat, d'acord amb el que estipula l'art. 99.3 de la LCSP. La licitació i execució del contracte regiran, a més de la normativa legal aplicable, aquest Plec de clàusules administratives particulars (PCAP) i el Plec de prescripcions tècniques (PPT: Annex 2).

Expediente: N777240009

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Barberà del Vallès. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 30190000. Adjudicado a PMC GRUP 1985 S.A.. Se recibieron 7 ofertas.

16.408
Presupuesto base
49.225
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
30190000
Publicación
21 abr 2026, 16:05
Fecha límite
29 abr 2026, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
PMC GRUP 1985 S.A.
NIF
A58093816
Importe
16.408
Ofertas recibidas
7

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 abr 2026
Anuncio de Pliegos 21 abr 2026
Fin Plazo Presentación 29 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Barberà del Vallès

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta AM-2026-01

Acord Marc de subministrament de material elèctric i electrònic, incloent il·luminació general i equipament per a l’enllumenat públic de Barberà del Vallès

352.000 €

Abierta OB-2025-02

Contractació de les obres del projecte per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS

455.098 €

Abierta OB-2025-02

Execució d eles obres definides en el Capítol 06 (Instal·lacions) del "Projecte d'obres per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS", incloent totes les unitats, equips, elements, connexions, treballs d'integració, proves i posada en marxa necessaris per deixar plenament operativa la nova etapa de tractament, incloent en aquesta part del projecte la part proporcional del Capítol 08 (Seguretat i Salut) que resulti imputable a les actuacions relacionades. Queden expressament excloses de l'objecte del contracte les actuacions d'obra civil, adequacions auxiliars, demolicions, moviment de terres, lloses i paviments, gestió de residus i altres treballs complementaris corresponents als Capítols 01, 02, 03, 04, 05 i 07, que podran ser executats directament per SABEMSA amb mitjans propis o mitjançant altres contractacions independents.

350.075 €

Abierta N779260009

Obres de reforma dels sistemes de climatització dels gimnasos de l'escola Marta Mata i l'escola Miquel Martí Pol.

106.279 €