Abierta Sin plazo publicado Obras

CONTRACTE D’OBRES RELATIVES A LA FASE 1 DEL PROJECTE SEGREGAT DELS ENTORNS DEL SECTOR 6 DEL PROJECTE D’URBANITZACIÓ DE L’ÀMBIT DEL PEI DEL BARRI DE LA MARINA DE LA ZONA FRANCA FASES 1B I 2A I PROJECTE D’URBANITZACIÓ DELS ÀMBITS 6B DEL SECTOR 6 DE LA MARINA DEL PRAT VERMELL, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

Expediente: CPH26050001

Contracte d’obres relatives a la FASE 1 del Projecte Segregat dels entorns del Sector 6 del Projecte d’Urbanització de l’àmbit del PEI del barri de la Marina de la Zona Franca FASES 1B i 2A i projecte d’urbanització dels àmbits 6B del Sector 6 de la Marina del Prat Vermell, amb mesures de contractació pública sostenible

12.853.570
Presupuesto base
12.853.570
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
9 jul 2026, 06:32
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jul 2026
Anuncio de Pliegos 9 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Institut Municipal d'Urbanisme de Barcelona (EPEL)

Abierta CPH26070002

CONTRACTE DE SERVEIS DE DIRECCIÓ FACULTATIVA DE LES D’OBRES RELATIVES A LA FASE 1 DEL PROJECTE SEGREGAT DELS ENTORNS DEL SECTOR 6 DEL PROJECTE D’URBANITZACIÓ DE L’ÀMBIT DEL PEI DEL BARRI DE LA MARINA DE LA ZONA FRANCA FASES 1B I 2A I PROJECTE D’URBANITZACIÓ DELS ÀMBITS 6B DEL SECTOR 6 DE LA MARINA DEL PRAT VERMELL, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

403.577 €

Abierta CPH26070002

contracto de servicios de dirección facultativa de las obras relativas a la Fase 1 del Proyecto Segregado de los entornos del Sector 6 del Proyecto de Urbanización del ámbito del PEI del Barrio de la Marina de la Zona Franca Fases 1B i 2A y proyecto de urbanizaicón de los ámbitos 6B del Sector 6 de la Marina del Prat Vermell

403.577 €

Abierta CPH26070001

CONTRACTE DE SERVEIS DE DIRECCIÓ FACULTATIVA DE LES OBRES DEL PROJECTE D’URBANITZACIÓ DE L’ESPAI LLIURE ENTRE ELS CARRERS BOLÍVIA, ÀLABA, TÀNGER I PAMPLONA, CORRESPONENT AL PLA DE MILLORA URBANA DEL POLÍGON D’ACTUACIÓ NÚMERO 1 DEL SECTOR GLÒRIES-MERIDIANA SUD- FASE 1, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

233.411 €

Abierta CPH26070001

Contrato para los servicios de gestión opcional de las obras del Proyecto de Urbanización del espacio libre entre las calles Bolivia, Álava, Tánger y Pamplona, correspondiente al Plan de Mejora Urbana del Área de Acción Número 1 del Sector Glòries-Meridiana Sud - FASE 1, con medidas de contratación pública sostenible

233.411 €

Abierta CPH26050001

Contrato de obras relativas a la FASE 1 del Proyecto Segregado de los entornos del Sector 6 del Proyecto de Urbanización del ámbito del PEI del barrio de la Marina de la Zona Franca FASES 1B y 2A y proyecto de urbanización de los ámbitos 6B del Sector 6 de la Marina del Prat Vermell, con medidas de contratación pública sostenible

11.685.064 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €