Abierta Sin plazo publicado Obras

Contracte d'Obres “Projecte bàsic i executiu per la instal·lació d’una deshumectadora a la piscina municipal”.

Expediente: 7953/2026

L’objecte del contracte és l’execució de les obres previstes al “Projecte d’instal·lació d’una unitat deshumectadora a la piscina municipal”, en el qual es defineixen els paràmetres tècnics i econòmics que han de regir l’execució de les obres, el qual ha estat confeccionat mitjançant encàrrec extern.

156.048
Presupuesto base
156.048
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 15:58
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de la Ràpita

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de la Ràpita

Abierta 7953/2026

L’objecte del contracte és l’execució de les obres previstes al “Projecte d’instal·lació d’una unitat deshumectadora a la piscina municipal”, en el qual es defineixen els paràmetres tècnics i econòmics que han de regir l’execució de les obres, el qual ha estat confeccionat mitjançant encàrrec extern.

156.048 €

Abierta 06879/2026

Contracte obres Projecte executiu per a la renovació de la xarxa d'abastament d'aigua potable i clavegueram dels pisos de Pepo.

199.565 €

Abierta 2130/2025

Contracte mixt de serveis i de subministrament consistent en el manteniment i reparació dels vehicles municipals.

145.455 €

Abierta 6204/2026

Contracte obres Projecte bàsic i executiu per a la substitució de la coberta del pavelló esportiu municipal.

176.727 €

En evaluacion 06879/2026

Actuacions per la renovació de la xarxa d’abastament d’aigua potable i xarxa de clavegueram del edificis que conformen els anomenats pisos de “Pepo”, situats enl’Avinguda Codonyol, carrer València, carrer Ulldecona i carrer Vinaròs, amb la substitució de les canonades existents i formació de nous ramals per tal de millorar la qualitat del servei, l’eficiència, control i la gestió d’aquestes xarxes existents. La necessitat de l’actuació deriva del fet que el municipi de la Ràpita, en la mesura quecreix el nucli urbà i amb l’activitat industrial i turística es generen noves necessitats quant al cicle urbà de l’aigua, de manera que el paràmetres de rendiment de laxarxa es clau per a fi reduir les pèrdues d'aigua en les xarxes de transport i distribució, evitar el malbaratament de l'aigua per part dels usuaris.

181.422 €