En evaluacion Obras

CONTRACTE D'OBRES PER L'EXECUCIÓ DEL PROJECTE EXECUTIU PER A LA RECONVERSIÓ ENERGÈTICA DE LES LLUMINÀRIES DE LES TORRES DE LES PISTES D'ATLETISME DE GRANOLLERS

Expediente: 2026/035 (29/2026/CONT)

Canvi de les lluminàries a tipus LED per a tenir un bon rendiment de luminància i un estalvi energètic en el consum; apart de què les lluminàries actuals donen un nivell de il·luminància molt pobre, al voltant dels 80 lux, molt per sota del què marquen les normatives d'il·luminació d'equipaments esportius

96.689
Presupuesto base
96.689
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 may 2026, 11:02

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2026
Anuncio de Pliegos 22 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)